USŁUGI

Oferujemy kompleksową obsługę

Analiza potrzeb i możliwości

Krok 1

Potrzeby i możliwości

Podczas pierwszego etapu współpracy poznajemy Państwa potrzeby i oczekiwania, tworzymy bazę do dalszej pracy nad projektami. Ta faza jest bardzo ważna dla dalszej współpracy i do realnego spojrzenia na Państwa pomysły i możliwości ich sfinansowania.
Krok 1

Krok 2

Potrzeba i pomysł na projekt

Najlepsze projekty wynikają z realnych potrzeb! Dlatego, żeby poznać Państwa problemy i wymagania, konieczne jest przeprowadzenie szeregu rozmów i analiz. Jako twórcy ponad 100 projektów, które otrzymały dofinansowanie, pamiętamy, iż często brak z pozoru drobnego elementu w koncepcji może dyskwalifikować cały projekt w danym konkursie. Naszym zadaniem jest znaleźć takie rozwiązanie, które zakończy się podpisaniem umowy o dofinansowanie.
Krok 2

Krok 3

Przegląd dostępnego finansowania

Obecnie dostępnych jest ponad 25 programów pomocowych, z których może skorzystać uczelnia wyższa bądź pracownicy uczelni. To m.in. PO WER, regionalne programy operacyjne, Erasmus+, programy finansowane z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju czy Horyzont 2020. Każdy z nich daje inne możliwości w zakresie finansowania pomysłów. Korzystając z naszej pomocy otrzymacie Państwo pełne zestawienie możliwości finansowania projektu wraz z istotnymi informacjami na temat każdego z programów i konkursów.
Krok 3

Krok 4

Wybór najlepszego źródła

Pozyskaliśmy łącznie prawie 150 milionów złotych ze środków unijnych. Wiemy, że nie zawsze najwyższy poziom dofinansowania oznacza najlepsze rozwiązanie dla klienta. Liczą się także warunki płatności, wymagania formalne przy realizacji i szereg innych czynników, które powinny być znane i brane pod uwagę przy wyborze źródła finansowania. Dlatego jesteśmy w stanie wskazać rozwiązanie najlepiej dopasowane do przypadku konkretnego klienta.
Krok 4

Krok 5

Pozyskiwanie partnerów

Często dobry projekt wymaga zaangażowania partnerów, np. przedsiębiorców czy instytucji otoczenia biznesu. Dzięki dotychczasowej współpracy z wieloma firmami i instytucjami, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w znalezieniu potencjalnych partnerów. Często dzięki solidnym i wiarygodnym partnerom, wniosek będzie bardziej atrakcyjny dla komisji oceniającej, co zwiększa szanse na otrzymanie dofinansowania.
Krok 5

Wniosek o dofinansowanie