O nas
Poznaj nas bliżej
O nas

Nasz zespół to młode, energiczne i kreatywne osoby z dużym doświadczeniem. Od 2005 roku z sukcesem pozyskujemy i realizujemy projekty współfinansowane ze środków UE. Naszą siłą jest doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując nad projektem na każdym jego etapie. Wiemy, że na sukces projektu składa się zarówno dobre opisanie dokumentów księgowych, jak też umiejętne zarządzanie dużymi zespołami osób koordynujących projekty.

Zarządzaliśmy ponad 150 pracownikami projektowymi, pozyskaliśmy dofinansowanie dla ponad 160 projektów o wartości ponad 200 milionów złotych. Wśród nas są Kluczowi Doradcy Regionalnych Ośrodków Europejskiego Funduszu Społecznego, eksperci poszczególnych instytucji, członkowie komisji oceniających wnioski i członkowie różnorakich ciał doradczych. Nasze projekty były przedstawiane jako dobre praktyki, otrzymywały też wiele nagród, w tym Regional Innovation Award, czy Krajowy Lider Innowacji.

Specjalizujemy się w projektach edukacyjnych skierowanych do jednostek samorządu terytorialnego. Współpracujemy z przedszkolami i szkołami w całej Polsce, jesteśmy autorami ponad 60 projektów edukacyjnych. Ze wsparcia w napisanych przez nas projektach skorzystało ponad 1000 pracowników naukowych i naukowo­dydaktycznych. Choć projekty edukacyjne są naszym konikiem jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Prowadzimy projekty związane z pozyskiwaniem dotacji dla osób bezrobotnych, rozpoczynających działalność gospodarczą, projekty mające na celu wsparcie osób wykluczonych społecznie, projekty skierowane do osób niepełnosprawnych oraz osób po 50 roku życia.

Do współpracy z Państwem podchodzimy w sposób elastyczny, dla nas najważniejsza jest skuteczność, ale też Państwa satysfakcja nie tylko ze współpracy z nami, ale przede wszystkim z realizacji projektu, który dla Państwa stworzymy. W kontaktach z Klientami stawiamy na otwartość i przejrzystość, dlatego wszystkim zainteresowanym udostępniamy nasze zasady współpracy. Dbamy także o terminy, dlatego każdorazowo szczegółowo omawiamy harmonogram działań. Stawiając na otwartość, od początku współpracy z naszymi Klientami, ustalamy model rozliczeń dogodny dla obydwu stron. Opieramy się głównie na zasadzie success fee za pozyskanie dofinansowania, natomiast w dalszych etapach współpracy przy projektach –na miesięcznym wynagrodzeniu, jeśli chodzi o nadzór nad realizacją i rozliczeniem dotacji, które może być ponoszone w ramach projektu.

Wiele firm, które oferowały Państwu swoje usługi, nie bierze odpowiedzialności za realizację projektu. Oznacza to, że ich celem jest jedynie otrzymanie dofinansowania, a co za tym idzie –wynagrodzenia. Dla nas jednakowo ważne jest otrzymanie dofinansowania, jak i bezproblemowa realizacja projektu. Kładziemy duży nacisk podczas procesu tworzenia na to, by wskaźniki, do których osiągnięcia zobowiązany jest beneficjent projektu, były realne, ponieważ jest to gwarancją bezproblemowej realizacji projektu i zmniejsza do minimum ryzyko konieczności zwrotu otrzymanych środków. Wiemy, że zadowolony Klient wraca do nas z kolejnymi pomysłami, dlatego też zapewniamy, iż projekty tworzone przez nas dla Państwa, będą łatwe i przyjemne w realizacji.

Zespół

Monika Gilewska, Prezes Zarządu

Absolwentka Stosunków międzynarodowych na UAM oraz studiów podyplomowych z zarządzania w języku francuskim na AE (Master Administration des Entreprises). Aktualnie Prezes Project Hub, w latach 2009­2014 animator i kierownik Regionalnego Ośrodka EFS w Poznaniu. Od początku kariery zawodowej związana z zarządzaniem i pozyskiwaniem środków UE, na przestrzeni lat odpowiedzialna za nadzór nad ponad 100 projektami UE. Prywatnie mama zakochana w dwójce małych urwisów, z którymi uwielbia jeździć na wielokilometrowe eskapady rowerowe.


503 039 822

Marta Suwara

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Stosunki międzynarodowe ­ biznes międzynarodowy oraz Finanse i Rachunkowość. Z projektami unijnymi związana od 2010 r. Zwolenniczka zgody i kompromisu. W Project Hub zajmuje się koordynacją projektów szkoleniowych oraz aktywizacyjnych. Uwielbia spędzać czas aktywnie, najlepiej na rowerze.


501 634 021

Marta Kulak-Stawińska

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmuje się koordynacją przede wszystkim projektów związanych z pozyskiwaniem dotacji na założenie działalności gospodarczej, ale również projektami edukacyjnymi. Specjalistka ds. informacji w Regionalnym Ośrodku Europejskiego Funduszu Społecznego w Poznaniu. Prywatnie miłośniczka zwierząt, herbaty i dalekich podróży.


501 633 923

Anna Stankiewicz

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Szczecińskim – specjalność: komunikowanie publiczne. W dotacjach unijnych działa od 2012 r. kompleksowo zarządzając projektami miękkimi i informatycznymi. Obecnie realizuje projekty dot. usług społecznych i zdrowotnych oraz tworzenia nowych miejsc wychowania przedszkolnego. Prywatnie: nocny marek, ranny ptaszek, mól książkowy i dusza towarzystwa.


Aleksandra Maciejewska

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
w Olsztynie na kierunku administracja, specjalność: kryminalistyka i nauki pokrewne w postępowaniu karnym. Od 2014 do 2016 roku pracowała w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bartoszycach jako specjalista ds. rozwoju zawodowego, pośrednik pracy oraz przy realizacji projektów unijnych. Obecnie realizuje projekt dotyczący aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych. Uwielbia przebywać wśród ludzi i spędzać czas aktywnie.


Magdalena Magdziak

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej na kierunku Logistyka i Zarzadzanie oraz Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie na kierunku Transport, z projektami unijnymi związana od 2009 r. jako specjalista ds. rozliczeń, koordynator/ kierownik projektu. Pogodna, odpowiedzialna i pracowita, prywatnie mama 1,5 rocznej Jagódki.


Aleksandra Kowalik

Absolwentka podyplomowych studiów Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie projektem w ramach funduszy strukturalnych Unii Europejski. Z funduszami unijnymi związana od 2006 r. Wieloletni pracownik administracji w samorządzie terytorialnym na szczeblu powiatu i gminy, naczelnik wydziału ds. zamówień publicznych, inwestycji i rozwoju. W Project Hub zajmuje się projektami w zakresie szkolnictwa zawodowego. Prywatnie mama dwójki nastolatków.


501 634 010

Małgorzata Świtała

Studentka IV roku Informatyki na Politechnice Łódzkiej – specjalizacja: Inżynieria Oprogramowania i Analiza Danych. Swoją przygodę z projektami unijnymi dopiero rozpoczyna, korzystając z możliwości samorozwoju i pomocy współpracowników. Prywatnie miłośniczka zwierząt, elektronicznych gadżetów i książek z gatunku fantastyki.


Mariusz Skotarski

Absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Finanse i Rachunkowość . Przygodę z projektami unijnymi dopiero rozpoczyna pod bacznym okiem współpracowników. Prywatnie miłośnik zwierząt oraz modelarstwa.


Elżbieta Lipska

Absolwentka Studium Ekonomii i Przedsiębiorczości CEAC w Madrycie - specjalność ekonomia. Z dotacjami unijnymi związana od 2011 roku. Obecnie koordynuje projekty związane ze szkolnictwem w województwie lubelskim. Prywatnie: mama 5 letniego syna, ranny ptaszek, zakochana w ogrodzie i życiu na wsi, pilot, przewodnik wycieczek.


537 686 561

Paulina Lipska

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Swoją przygodę z projektami unijnymi dopiero rozpoczyna korzystając z pomocy współpracowników dąży do samorozwoju. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, książkowych bestsellerów, fotografii.


Justyna Ziomek

Absolwentka UAM w Poznaniu w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i sztuki oraz PWSZ w Koninie na kierunku Filologia w zakresie języka angielskiego. Doświadczenie związane z Funduszami Unijnymi zdobywa od 2011 r., kiedy to ukończyła studia podyplomowe na kierunku: Zarządzanie funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej w Szkole Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku. Opracowywała wnioski o dofinansowanie oraz koordynowała projektami w obszarze edukacji. Posiada również doświadczenie w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń w obszarze oświaty. Zawodowo i prywatnie uparcie dąży do celu jednak woli działać w warunkach współpracy niż rywalizacji. W Project Hub zajmuje się koordynacją projektów w obszarze usług społecznych. Po pracy spędza czas aktywnie bądź leniuchując, dyskutując z dwojgiem, już nastoletnich, dzieci. Relaks przynosi jej słuchanie muzyki, na to zawsze znajdzie czas.


Anna Nowak

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia Łotewska, w specjalizacji Dialektologia – Językoznawstwo. Swoją przygodę z Funduszami Unijnymi rozpoczęła w 2012 roku po ukończeniu kursu na Specjalistę ds. pozyskiwania funduszy unijnych. Prowadziła głównie projekty skierowane do osób niepełnosprawnych. Obecnie w Project Hub wspiera realizację projektów z Wielkopolskimi OPS-ami. Prywatnie Mama cudownej parki łobuzów – 3 letniej Córki i 1,5 rocznego Syna. Uwielbia wędrówki po górach i zwiedzanie ciekawych zakątków Polski. W wolnych chwilach oddaje się pasji kulinarnej.


Agnieszka Lubczyńska

Magister pedagogiki ze specjalnością doradztwo zawodowe i personalne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka podyplomowych studiów zarządzania projektem i zarzadzania kadrami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zadań związanych z zamówieniami publicznymi w jednostkach samorządu terytorialnego, oraz w obszarze realizacji szkoleń. Obecnie w Project Hub koordynuje realizację projektów szkolnych w Wielkopolsce. Prywatnie Mama 5 letniej Córki. Wolny czas pożytkuje na treningi crossfitowe, uwielbia kino i muzykę filmową.


Monika Garczyk

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tytuł magistra zdobyła ze specjalnością Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Specjalizuje się w rachunkowości małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji non profit. W Project Hub zajmuje się księgowością. Prywatnie jej pasją jest nurkowanie.


Maciej Stelmach

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Informatyka specjalność Komputerowe systemy sterowania. W Project Hub zajmuje się dbaniem o infrastrukturę informatyczną oraz służy wsparciem technicznym. Prywatnie miłośnik podróży po Polsce i paralotniarstwa.


Kinga Gierszewska

Absolwentka poznańskiej uczelni Collegium Da Vinci na kierunku Informatyka, specjalność Technologie Internetowe. W Project Hub wspomaga realizację projektów rozwojowych szkolnictwa. W wolnym czasie tworzy obrazy farbami akrylowymi, podróżuje i uczęszcza na plenerowe koncerty.


Ewa Jankowska

Absolwentka WSHiG w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja.
W Project Hub wykonuje czynności zapewniające sprawną pracę sekretariatu, nadzoruje przepływ informacji wewnątrz i na zewnątrz jednostki organizacyjnej.
Pasja to nurkowanie , kocha zwierzęta i dobre kino.
Mama dorosłej już córki.


Anna Hyża

Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Posiada doświadczenie w realizacji projektów unijnych dotyczących szkoleń językowych dla mieszkańców Wielkopolski oraz programu profilaktyki. Interesuję się aranżacją wnętrz, uwielbia tworzyć własne dekoracje oraz odnawiać stare meble. W wolnym czasie ucieka do rodzinnej miejscowości, gdzie spędza czas blisko natury z bliskimi i przyjaciółmi.


574636868

Alicja Pereczkowska

W Project Hub zajmuje się sporządzaniem projektów UE oraz wsparciem działu realizacji. W funduszach unijnych od roku. Pracowała przy projektach szkolnych, dotacyjnych, przedszkolnych i żłobkowych. Na co dzień pasjonatka mocnych brzmień ale nie pogardzi też dobrą książką. Kocha muzyczne podróże i jest zawsze w pięciu miejscach na raz. Swoją pasję do pisania odkryła na studiach. Do tworzenia podchodzi zgodnie z dewizą: „nie mów mi, że księżyc świeci. Pokaż mi blask światła na rozbitym szkle”.


Agata Paprzycka

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Ekonomia. Wspiera dział realizacji projektów edukacyjnych i dotacyjnych Kocha konie i książki.


Karina Niewiadomska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Historia.
Doświadczenie w pracy z projektami unijnymi zdobywa od 2017 roku.
W Project Hub wspomaga realizację projektów szkolnych.
Prywatnie miłośniczka historii, muzyki, podróży i fantastyki.


Joanna Śmietańska

Absolwentka Filologii Romańskiej UAM w Toruniu, Literatury Francuskiej na Paryskiej Sorbonie oraz studiów podyplomowych z zarządzania w języku francuskim na AE (Master Administration des Entreprises). Przez 15 lat pracowała w strukturach samorządowych, gdzie nabyła doświadczenia w zakresie realizacji zadań związanych z wdrażaniem projektów współfinansowanych z EFS. Obecnie w Project Hub koordynuje realizację projektów szkolnych w Wielkopolsce. Prywatnie mama 11-letniego Michała, z którym uwielbia jeździć na rowerze, pływać i grać w piłkę. Wolny czas najchętniej poświęca dalekim wycieczkom oraz dobrej książce.Wpisz szukane hasło i wciśnij Enter